محصولات اسنوا که ساخت ایران می باشد، دارای کیفیت قابل قبولی در مقایسه با برندهای رقیب خود مانند ال جی، سامسونگ، بوش و … دارد.

برای تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا شما نیاز به یک متخصص حرفه ای دارید زیرا افراد مبتدی و بی تجربه ممکن است خسارت های بیشتری به دیگر بخش های لباسشویی تان وارد نماید.

بنابراین، اگر ماشین لباسشویی اسنوای شما دچار ایراد و خرابی شده است ابتدا دفترچه ی راهنمایی آن را بخوانید، زیرا در برخی از موارد این ایرادات به راحتی قابل حل شدن می باشند. ولی در صورتی که با استفاده از دفترچه ی راهنما ایراد ماشین لباسشویی شما حل نشد، با تیم حرفه ای ما که متشکل از تکنسین های باتجربه می باشد تماس حاصل نمایید.

سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا

اسنوا که مخفف ” ارکان ساختار نوین ایرانیان ” می باشد، از سال 84 فعالیت خود را آغاز کرد.

تیم ما با گذراندن دوره های تخصصی تعمیر لباسشویی اسنوا و تجربه ی چندین ساله در این حوزه در صورت نیاز شما به یک تعمیرکار حرفه ای، سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوای شما را انجام خواهند داد. کافیست با ما تماس بگیرید.

هزینه ی سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا به عیب آن دستگاه و اینکه قطعه ی خراب شده قابل تعمیر است یا باید تعویض شود، بستگی دارد. مدیریت مجموعه بصورت مستقیم بر قیمت گذاری ها نظارت دارد تا مشتریان عزیز بتوانند با کمترین هزینه سرویس و تعمیر لباسشویی اسنوا خود را انجام دهند.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوا

اگر ماشین لباسشویی شما ارورهایی را نمایش می دهد و قصد این را دارید که عیب یابی و تعمیر لباسشویی اسنوایتان را در صورت امکان خودتان انجام دهید ما در این بخش می خواهیم ارورهای رایج لباسشویی اسنوا را باهم بررسی کنیم تا آن ایرادات را شناسایی و رفع نمایید.

 • خطای E0 لباسشویی اسنوا
  این خطا مشکلی در بخش تخلیه ی آب را نشان می دهد، بنابراین شیلنگ بخش خروجی را چک کنید تا مطمئن شوید که مشکلی نداشته باشد.
 • خطای1E ماشین لباسشویی اسنوا
  این خطا در لباسشویی اسنوا زمانی رخ می دهد که مسیر ورودی آب مشکلی وجود داشته باشد، بنابراین شلنگ ورودی آب را چک کنید که آسیبی ندیده باشد.
 • ارور LE اسنوا
  این مشکل زمانی رخ می دهد که در لباسشویی به درسته بسته نشده باشد، مطمئن شوید که در بسته است و یا بین در چیزی گیر نکرده باشد.
 • خطای IE
  وقتی ماشین لباسشویی اسنوا این خطا را نشان می دهد به معنی این است که مشکلی در بخش برد، شیر ورودی یا پمپ تخلیه وجود دارد.
 • خطای UE لباسشویی اسنوا
  ارور UE به دلیل این نمایش داده می شود که درون مخزن تراز نبوده و البسه ی داخل آن در یک قسمت مخزن قرار گرفته باشد اتفاق می افتد، در این مواقع ماشین لباسشویی را خاموش کنید سپس لباس های داخل مخزن را مرتب نمایید.
 • ارور OE اسنوا
  خطای OE در لباسشویی اسنوا وقتی رخ می دهد که دستگاه نتواند عملیات تخلیه را انجام دهد، شلنگ را چک کنید تا گره نخورده باشد.
 • کد خطای IB اسنوا
  این ارور نشان دهنده ی آن است که ایرادی در برد وجود دارد.
 • کد خطای LB اسنوا
  این ارور به شما اعلام می کند که مشکلی در قسمت در ماشین لباسشویی وجود دارد، پس در را به دقت چک کنید.
 • خطای E1 اسنوا
  این ارور مشکلی در بخش هیدوستات را نشان می دهد.
 • خطای E2 اسنوا
  این خطا وقتی ظاهر می شود که مشکل اتصال در بخش هیدوستات وجود داشته باشد.
 • خطای E4 لباسشویی اسنوا
  ارور E4 مشکل نشتی آب را نشان می دهد، بخش ورودی و خروجی آب را بررسی کنید.
 • خطای E5 ماشین لباسشویی اسنوا
  اگر این خطا را در ماشین لباسشویی اسنوا خود مشاهده کردید به معنای مشکل در بخش موتور لباسشویی است، برای رفع این مشکل بهتر است که با یک تکنسین حرفه ای و باتجربه تماس بگیرید.
 • خطای E6
  این ارور به ما خرابی و مشکل در سیم کشی، سوکت موتور و یا خود موتور را اطلاع می دهد.
 • ارور E7 اسنوا
  خطای E7 مشکلی در برد و یا موتور را به ما اطلاع می دهد.
 • ارور E8 ماشین لباسشویی اسنوا
  این خطا نیز همانند ارور E7 ایرادی در برد یا موتور را به ما اعلام می کند.
 • ارور E9 ماشین لباسشویی اسنوا
  نشان دهنده ی آن است که اتصالی در برد وجود دارد و یا برد خراب شده است.
 • ارور H2 اسنوا
  خطای اچ 2 به ما می گوید که خرابی در ترمیستور وجود دارد.
 • ارور H4 لباسشویی اسنوا
  اگر ماشین لباسشویی شما بر اثر خرابی برد یا المنت داغ کند، ماشین لباسشویی این خطا را نمایش خواهد داد.
 • ارور H5 اسنوا
  اگر دمای آب بسیار بالا برود دستگاه شما این ارور را به شما نشان خواهد داد.
 • خطای H6 اسنوا
  این ارور وقتی نمایش می دهد که هیتر و یا المنت خراب شده باشد.
 • خطای H8 لباسشویی اسنوا
  اگر مشکلی در بخش برد، المنت و یا مخزن آب وجود داشته باشد ماشین لباسشویی اسنوا به شما این ارور را نشان خواهد داد.

تعمیر و عیب یابی لباسشویی اسنوا

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی اسنوا را می توانید به راحتی با مراجعه به دفترچه راهنمای فارسی آن تشخیص دهید و رفع کنید، ولی با این حال برخی از ایرادات به بررسی یک تکنسین حرفه ای نیاز دارد. مجموعه ی ما متشکل از تیم حرفه ای و با تجربه در خدمت شما عزیزان می باشد.

حال به مشکلاتی که شما دوستان با آن روبه رو شده اید و موجب نگرانی شما شده است می پردازیم.

پودر لباسشویی بعد از آبکشی نیز روی لباس ها می ماند

شاید شما نیز این مشکل را تجربه کرده باشید و مجبور به آبکشی دوباره ی لباس هایتان شده باشید. این ایراد می تواند به دلیل استفاده از پودر لباسشویی بی کیفیت باشد و یا دمای آب اگر در حد استاندارد نباشد این مشکل در برخی مواقع پیش می آید.

بوی بد لباس ها بعد از آبکشی

دلیل این مشکل می تواند بخاطر دمای پایین آب باشد و موجب رشد باکتری در مخزن ماشین لباسشویی شود، برای حل این مشکل ماشین لباسشویی اسنوا خود را در فضای آزاد قرار دهید و سپس تنها با آب شستشو را انجام دهید (بدون وجود لباس در مخزن).

لباسشویی اسنوا من سرو صدای زیادی دارد

اگر ماشین لباسشویی شما حین شستشو سرو صدای زیادی دارد می تواند بخاطر وجود جسمی در داخل مخزن باشد و یا اینکه احتمالا دکمه و یا زیپی بین لباسهایتان وجود دارد که به دیواره مخزن میخورد و سروصدا ایجاد میکند. دلیل دیگر آن می تواند بخاطر معیوب شدن یاتاقان های لباسشویی شما باشد.

لرزش و تکان های ماشین لباسشویی اسنوا

اگر تاخو و یا کمک فنرهای ماشین لباسشویی شما فرسوده شده باشد و یا خراب باشد موجب لرزش و تکانهای لباسشویی می شود پس بهتر است با یک تعمیرکار حرفه ای تماس بگیرید تا کمک فنر لباسشویی را تعمیر و یا در صورت تعمیر نشدن برای شما تعویض نماید.

یکی دیگر از علت های لرزش ماشین لباسشویی می تواند بخاطر تراز نبودن آن باشد.

تعمیر لباسشویی اسنوا

علت تخلیه نشدن لباسشویی اسنوا

رایج ترین دلیل تخلیه نشدن آب خرابی در پمپ تخلیه است، یکی دیگر از دلایل تخلیه نشدن آب می تواند بخاطر مسدود شدن شیلنگ تخلیه یا مسدودی در بخش فیلتر پمپ باشد.

یک دلیل دیگر تخلیه نشدن لباسشویی می تواند بخاطر مشکلی در برد یا تایمر ماشین لباسشویی باشد.

آبگیری نکردن لباسشویی اسنوا

اگر فشار آب کم باشد آبگیری انجام نمی شود پس ابتدا فشار آب را چک کنید، یکی دیگر از دلایل آبگیری نکردن ماشین لباسشویی اسنوا می تواند بخاطر خرابی در میکروسوئیچ و یا برد الکتریکی آن باشد، اگر مشکلی در این قطعات وجود داشته باشد آبگیری انجام نخواهد شد. برای بررسی بیشتر و تعمیر آن می توانید با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید تا ظرف چند ساعت مشکل شما را برطرف نمایند.

دلیل نشتی آب در ماشین لباسشویی اسنوا

اگر لباسشویی شما نشتی دارد ابتدا ورودی خروجی آب را بررسی کنید تا شیلنگ آن آسیبی ندیده باشد. یکی از دلایل این مشکل، می تواند خراب شدن لاستیک دور در لباسشویی باشد که به علت فرسوده شدن یا پارگی باعث نشتی آب میشود.

دلیل بعدی نشتی آب، خرابی در پمپ تخلیه است. پیشنهاد میکنیم که برای عیب یابی دقیق تر و تعمیر لباسشویی تان با یک تعمیرکار تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل

اگر ماشین لباسشویی شما دچار خرابی شود شما مجبور به حمل آن و احتمال آسیب دیدن دستگاه شما وجود دارد در صورتی که حمل و نقل بصورت درستی انجام نشود.

ما در مجموعه ی خود خدمات “تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا در منزل” را ارائه می دهیم نیروی متخصص، باتجربه و مورد اعتماد خود را به منزل شما اعزام کرده و خدمات و تعمیرات را در محل انجام خواهیم داد.

در صورتی خرابی لباسشویی اسنوا خود می توانید با ما تماس بگیرید تا در مدت کوتاهی نیروی متخصص خود را به منزل شما اعزام نماییم و تعمیر لباسشویی تان را انجام دهیم.

پاسخ به سوالات متداول

در صورتی که ماشین لباسشویی را تعمیر کردیم یا قطعه ای را تعویض نمودیم این خدمات ضمانت نیز دارد؟

بله، تمامی خدمات ما شامل ضمانت 6 ماهه می باشد و در صورت خرابی مجدد بدون دریافت هیچ گونه هزینه ای تعمیر لباسشویی شما را انجام خواهیم داد.

هزینه ی تعمیر ماشین لباسشویی اسنوا چقد است؟

بسته به نوع خرابی و شدت خرابی متفاوت است و اگر نیاز به تعویض قطعه باشد هزینه ی قطعه نیز به آن اضافه خواهد شد. اما نگران نباشید، ما مناسب ترین و به صرفه ترین قیمت را برای رضایت مشتریان در نظر خواهیم گرفت.