تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ اگر به موقع و توسط تعمیرکار متخصص انجام شود باعث کاهش در هزینه ها و طول عمر بیشتر ماشین لباسشویی شما خواهد شد.

ما در مجموعه ی خود که متشکل از تیم حرفه ای و کارشناسان مجرب هستند در تلاش برای ارائه ی خدمات عالی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت هستیم.

تیم ما قادر به عیب یابی و تعمیر و تعویض قطعات ماشین لباسشویی سامسونگ در انواع مدل ها، ماشین لباسشویی اتومات و غیر اتومات هستیم.

نیروهای تکنسین ما که هر ساله با گذراندن دوره های عملی و آشنایی با جدیدترین مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ در حال آپدیت اطلاعات خود هستند، ما تکنسین های خود را برای تعمیر ماشین لباسشویی و ارائه ی خدمات به منزل شما اعزام خواهیم کرد.

سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

یکی از پرفروشترین مارک های لوازم خانگی سامسونگ می باشد، اگر چه این برند بسیار خوشنام بوده و سابقه ی چندین ساله دارد، اما این طبیعی است که وسایل برقی خراب شود و یا از کار بیفتد.

در صورت ایجاد مشکل در ماشین لباسشویی شما باید برخی از موارد را چک کنید، زیرا این ایرادات بسیار شایع بوده و تنها با چند ترفند ساده می توانید آن را حل نمایید و ماشین لباسشویی خود را مجدد به کار بیندازید.

مانند: چک کردن شیلنگ ورودی خروجی آب، بسته بودن در لباسشویی، مطمئن شدن از وصل بودن به برق، چک کردن وجود فضای خالی درون لباسشویی برای چرخاندن لباسها.

در صورتی که مشکل را نتوانستید حل کنید می توانید برای سرویس و تعمیر لباسشویی سامسونگ خود با مرکز ما تماس بگیرید تا ظرف چند ساعت دستگاه را عیب یابی کرده و سرویس نمایند.

تعمیر لباسشویی سامسونگ

عیب یابی و تعمیر لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی اتومات کار را برای ما بسیار راحت کرده است. اما، کدهای خطایی که بر روی صفحه نمایش ماشین های لباسشویی ظاهر می شود ممکن است باعث نگرانی و ناراحتی ما شود.

این کدهای خطا نشان می دهد که ماشین لباسشویی شما مشکلی دارند که باید آن را برطرف کنید.

 1. E1 یا 4E

نشان می دهد ماشین لباسشویی در پر شدن آب مشکل دارد.

بنابراین، اولین چیزی که باید بررسی شود این است که شلنگ مسدود، پیچ خورده نباشد. پس از آن، شیرهای ورودی ماشین لباسشویی خود را چک کنید.

 1. E2 یا 5E

اگر دستگاه شما کدهای خطای E2 یا 5E را نمایش دهد، این نشان می دهد که دستگاه نمی تواند به درستی آب را تخلیه کند.

بنابراین، اولین کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر را بررسی کنید تا رسوب نبسته باشد.

 1. خطای DE

اگر ماشین لباسشویی شما ارور DE را نمایش دهد، این نشان می دهد که درب نمی تواند به درستی بسته شود.

بررسی کنید که آیا درب به درستی بسته شده است یا خیر.

 1. ارور E7 در ماشین لباسشویی سامسونگ

کد خطا E7 مربوط به سوئیچ فشار می باشد. بنابراین، به دنبال هرگونه گرفتگی یا پارگی در شیلنگ و نحوه اتصال آن به سوئیچ فشار باشید.

 1. خطای EB یا BE

این ارور مربوط به مشکلی در مدار کنترل موتور است.

این خطا به دلیل وجود مشکلی در برد کنترل ماشین لباسشویی است. اگر ایراد برطرف نشد، موتور و اتصالات آن را نیز چک کنید.

6.ارور HE1 یا CE در ماشین لباسشویی سامسونگ

این در مورد گرمای بیش از حد دما است که نشان می دهد سنسور دما از کار افتاده یا برد کنترل به درستی کار نمی کند و باعث می شود دستگاه همیشه بیش از حد گرم شود.

7.خطای E4 یا UE

این کد خطا مربوط عدم توازن در ماشین لباسشویی است.

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ

بسیاری از خانواده ها ماشین لباسشویی سامسونگ را به دلیل شهرت خوبش در ساخت لوازم با کیفیت بالا و بادوام ترجیح می دهند. اما لباسشویی های مدرن این مارک مورد رضایت خیلی از افراد قرار نگرفت.

بنابراین، بهتر است که با مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ و نحوه عیب یابی آنها آگاه باشید.

رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ مشکلات چرخش، خرابی پمپ تخلیه، نشتی آب، قفل شدن در و روشن نشدن ماشین لباسشویی است.

ما تمامی این مشکلات را بررسی می نماییم و همچنین شما را در مورد نحوه رفع رایج ترین مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی سامسونگ راهنمایی می نماییم.

عیب یابی ماشین لباسشویی سامسونگ

4 مشکل رایج ماشین لباسشویی سامسونگ

در زیر رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ و راه حل های عیب یابی را توضیح خواهیم داد. بسیاری از ایرادات در ماشین لباسشویی های سامسونگ درب جلوی دستگاه است.

شما می توانید بعضی از مشکلات را با تنظیمات جزئی حل کنید، اما اگر فنی کار نیستید، باید به یک تعمیرکار مراجعه نمایید.

 • دستگاه نمی چرخد

دستگاه ماشین لباسشویی سامسونگ شما ممکن است به دلایل مختلفی نتواند بچرخد. ماشین لباسشویی دارای سنسورهایی است که باعث می شود مشکل را تشخیص داده و به طور خودکار چرخش را کند یا متوقف می کند.

خرابی پمپ تخلیه، خراب بودن در، شل شدن مهره مخزن، و شاید شکستگی براکت پلاستیکی در پشت دستگاه همگی می توانند عامل این مشکل شوند.

برای حل این مشکل:

قبل از تماس با تکنسین، می توانید خودتان مشکل را تشخیص دهید. برای بررسی این:

 • ابتدا باید ماشین لباسشویی را خالی و بدون لباس تست کنید و ببینید در این حالت هم مشکل وجود دارد یا نه.
 • پس از شروع چرخش، مراقب مخزن باشید، در ابتدا دستگاه آب را پر می کند، با دقت از درب نگاه کنید تا ببینید آیا مخزن در حال چرخش است یا خیر. طبیعی است که دستگاه در طول چرخش چندین بار متوقف و روشن شود.
 • سپس، سعی کنید حجم لباس ها را کم یا زیاد کنید. زیرا برخی از مدل های ماشین لباسشویی سامسونگ با حجم زیادی از لباس به خوبی کار می کنند.
 • اگر مخزن در طول روند شستشو نمی چرخد، این می تواند نشان دهنده ی یک مشکل اساسی باشد، که نیاز به خدمات تکنسین دارد.

 

 • نشتی آب لباسشویی سامسونگ

نشت آب یکی دیگر از مشکلات شایع گزارش شده توسط مشتریان سامسونگ می باشد. در حین شستشو، اغلب نشتی دارد و این می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

چطور نشتی آب ماشین لباسشویی را بررسی و رفع کنیم؟

ابتدا چک کنید که درب به درستی بسته شده باشد و از محکم بودن اتصالات شلنگ اطمینان حاصل کنید. همچنین اتصال شلنگ تخلیه به سیستم تخلیه را بررسی کنید زیرا اغلب باعث نشتی در ماشین لباسشویی می شود.

استفاده بیش از حد یا نادرست از مواد شوینده که باعث کف زیاد می شود نیز ممکن است منجر به نشتی شود. بنابراین، مقدار مواد شوینده را کاهش دهید.

اگر ماشین لباسشویی شما در حین شستشو آب زیادی مصرف میکند، می تواند باعث نشتی در ماشین نیز بشود. بنابراین، سعی کنید تا سطح آب را پایین بیاورید تا از سوراخ شدن لوله های تخلیه جلوگیری کنید.

مواد شوینده بعد از شستشو نیز در محفظه ی نگهداری پودر می ماند

این مشکل زمانی اتفاق می افتد که فشار آب کافی برای شستشوی کامل مواد شوینده وجود نداشته باشد. اگر از مواد شوینده نامرغوب در دستگاه استفاده می‌کنید، می‌تواند باعث انسداد محفظه نیز بشود.

در این مواقع ممکن است نیاز باشد که کشوی مواد شوینده ی ماشین لباسشویی را تمیز کنید.

چطور کشوی مواد شوینده ی ماشین لباسشویی سامسونگ را تمیز کنیم؟

 • ابتدا کشوی مواد شوینده را باز کنید.
 • یک اهرم آزاد کننده در داخل کشو وجود دارد آن را فشار دهید.
 • همزمان با فشار دادن کشوی مواد شوینده آن را بیرون بکشید.
 • پس از آن، بخش کشوی نرم کننده و پودر را از کشو خارج کنید.
 • با استفاده از یک مسواک کهنه با دقت آن را تمیز کنید و بشویید.
 • سپس می توانید کشوی مواد شوینده را در جای خود قرار دهید.

 

ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود

این یک مشکل رایج در ماشین های لباسشویی است و می تواند دلایل مختلفی داشته باشد.

چگونه می توانیم ماشین لباسشویی را روشن کنیم؟

 • ابتدا چک کنید که ماشین لباسشویی شما به برق وصل است و درب آن کاملا بسته است. همچنین باز بودن شیرهای آب را مجددا بررسی کنید.
 • اگر مشکل برطرف نشد، امکان دارد فیوز سوخته باشد.
 • اگر خودتان نتوانستید عیب یابی کنید، می توانید برای عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی تان با تیم ما تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در منزل

شما مشتریان عزیز، تمامی خدمات ما را می توانید در محل نیز دریافت کنید، کافیست با ما تماس بگیرید تا با اعزام کارشناسان باتجربه به منزل شما بدون حمل ماشین لباسشویی به تعمیرگاه، عملیات عیب یابی را انجام داده سپس آن را تعمیر نمایند.

تمامی خدمات ما در مدت زمان کوتاه و در همان روز انجام خواهد شد مگر در موارد خاص.

تمامی خدمات ما دارای گارانتی 6 ماهه می باشد و تمامی قطعات استفاده شده اورجینال سامسونگ می باشد.

پاسخ به سوالات متداول

عمر مفید ماشین لباسشویی سامسونگ چقدر است؟

به طور متوسط، ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند حدود 10 سال کار کند. با این حال، عمر ماشین لباسشویی شما بیشتر به نحوه ی نگهداری آن بستگی دارد.

چگونه ماشین لباسشویی سامسونگ خود را ریست کنم؟

برخی از مدل ها دارای دکمه ی ریست هستند. اگر مدل شما آن دکمه را ندارد، می توانید به سادگی ماشین لباسشویی خود را حداقل به مدت 5 دقیقه از برق جدا کنید. سپس، آن را دوباره روشن کنید. دستگاه ریست خواهد شد.

آیا ماشین لباسشویی سامسونگ خوب است؟

سامسونگ یکی از معتبرترین برندها می باشد و طبق نظرسنجی که از مشتریان خود داشته است اغلب مشتریان آن راضی بوده اند. اگرچه در مدل های جدید آن مشکلاتی دیده می شود.