محصولات دوو Deawoo که ساخت کره می باشد بین ما ایرانیان از شهرت فراوانی برخوردار است، به همین جهت یکی از انتخاب های ما موقع خرید لوازم خانگی می باشد.

با اینکه عمر مفید ماشین لباسشویی دوو حدود ده الی پانزده سال می باشد، اما ممکن است در صورت استفاده ی نامناسب بعد چند ماشین لباسشویی دچار خرابی شود، به عنوان مثال اگر از محافظ برق استفاده نکنید یا جسم خارجی درون مخزن باشد و متوجه ی آن نشوید احتمال خرابی وجود دارد‌.

در صورت خرابی دستگاه، برای تعمیر ماشین لباسشویی دوو خود نیاز به یک تکنسین خواهید داشت، تیم ما با ارائه ی بهترین و باکیفیت ترین خدمات با استفاده از قطعات اصل کره تعمیر لباسشویی دوو شما را انجام خواهد داد، برای دریافت خدمات و تعمیر لوازم خانگی خود کافیست با شماره های موجود در بخش تماس با ما تماس حاصل نمایید.

تعمیر ماشین لباسشویی دوو در منزل

امروزه کمتر خانه ای پیدا می شود که ماشین لباسشویی نداشته باشند، در واقع این تکنولوژی را همه ی ما خریداری کرده ایم و سالهاست که از آن استفاده می کنیم.

دستگاه لباسشویی امکان دارد به هر دلیلی دچار مشکل شود و در زندگی ما خلل ایجاد کند، زیرا امروزه شستن لباس با دست کار طاقت فرسایی برای ما می باشد.

به دلیل حجم زیاد و سنگین بودن ماشین لباسشویی، در صورتی که خراب شود حمل نقل آن کمی دشوار می باشد و ماشین لباسشویی ممکن است دچار آسیب شود و ضربه بخورد. پیشنهاد ما به شما این است که از خدمات در محل ما استفاده کنید تیم ما متشکل از تکنسین های حرفه ای و با تجربه تنها با یک تلفن تعمیر ماشین لباسشویی شما را انجام خواهیم داد.

پس برای تعمیر لباسشویی دوو خود همین حالا با ما تماس بگیرید.

سرویس و تعمیر لباسشویی دوو

سرویس و تعمیر لباسشویی دوو کار پیچیده و حساسی می باشد، در صورتی که کار تعمیر توسط یک متخصص انجام نشود ممکن است باعث خرابی های بیشتری بشود.

پس برای جلوگیری از این اتفاق از همان ابتدا که عیبی در ماشین لباسشویی دوو خود مشاهده نمودید با یک تکنسین باتجربه در میان بگذارید و از او بخواهید که دستگاه شما را سرویس و تعمیر نماید.

تمامی خدمات ما را تنها با یک تلفن می توانید دریافت نمایید و ظرف چند ساعت مشکل شما را کارشناسان زبده و حرفه ای ما رفع خواهند نمود.

تعمیر لباسشویی دوو

عیب یابی و تعمیر لباسشویی دوو

در بعضی از مواقع عیب یابی و تعمیر لباسشویی دوو کار بسیار آسانی می باشد و شما با چند ترفند ساده می توانید برخی از ایرادات ماشین لباسشویی خود را رفع نمایید، مانند ریست کردن لباسشویی، رفع نشتی آب از شلنگ ورودی یا خروجی اینها مواردی هستند که به سادگی قابل حل شدن می باشند.

با این حال برخی از مشکلات نیز کمی پیچیده هستند و نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای لباسشویی دوو می باشد، تا عیب یابی دستگاه لباسشویی را انجام داده و آن را تعمیر نماید.

در صورت خرابی ماشین لباسشویی دوو، آن را تعمیر کنیم یا تعویض؟

یک ماشین لباسشویی نسبتا جدید ممکن است به طور مرتب خراب نشود، بنابراین تعمیر آن مقرون به صرفه تر خواهد بود. تهیه قطعات جایگزین برای ماشین لباسشویی های مدرن می تواند آسان تر از یافتن قطعات برای مدل های قدیمی تر باشد. تعمیر ماشین لباسشویی زمانی توصیه می شود که هزینه تعمیر کمتر از 50 درصد قیمت یک ماشین جدید باشد.

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی دوو

در این بخش میخواهیم به برخی از ایرادات ماشین لباسشویی دوو بپردازیم.

تخلیه نشدن ماشین لباسشویی دوو

یکی از رایج ترین مشکلاتی است که ما با آن مواجه می شویم. می تواند به دلیل یکی از موارد زیر ایجاد شود:

 • شلنگ یا پمپ تخلیه با یک لباس کوچک مانند جوراب، مسدود شده است. یا زباله ای در آن گیر کرده است.
 • ماشین لباسشویی کار نمی کند و مخزن به درستی نمی چرخد. ممکن است با یک کد خطا نشان داده شود، دفترچه راهنمای دستگاه خود را چک کنید یا با تعمیرکار تماس بگیرید تا مشخص شود به چه دلیل کد خطا را نشان می دهد.
 • پمپ تخلیه خراب است (در این حالت ماشین لباسشویی معمولاً صدای ناخوشایندی ایجاد می کند و یا شروع به نشتی می کند).

راه حل:

ریست کردن ماشین لباسشویی

 • ابتدا باید دستگاه را ریست کلی انجام دهید.
 • درب ماشین لباسشویی را 6 بار در عرض 12 ثانیه باز و بسته کنید. سپس، استارت لباسشویی را بدون لباس اجرا کنید تا ببینید آیا مشکلات شما حل شده است یا خیر. اگه تخلیه انجام شود مشکل حل شده است، در غیر اینصورت با یک تکنسین تماس بگیرید و از او کمک بخواهید.

رفع گرفتگی شیلنگ تخلیه

 • دستگاه را خاموش کنید. همیشه باید این کار را قبل از جابجایی دستگاه یا انجام تنظیمات انجام دهید.
 • بررسی کنید که شلنگ تخلیه کج یا خم نشده باشد. این می تواند بر تخلیه ماشین لباسشویی تأثیر بگذارد و ممکن است باعث ایجاد خطا شود.
 • اکنون شلنگ تخلیه را از پشت دستگاه جدا کنید. که معمولاً با چند پیچ ​​ساده وصل می شود.
 • مقداری آب از داخل شلنگ عبور دهید تا از عبور جریان آب از شیلنگ مطمئن شوید.
 • اگر نمی توانید به راحتی شلنگ تخلیه را جدا کنید، می توانید داغ ترین برنامه ماشین لباسشویی را بدون لباس روی دستگاه خود اجرا کنید، زیرا ممکن است انسداد را از بین ببرید و آن را از بین ببرید.

تعمیر لباسشویی دوو در منزل

درب ماشین لباسشویی دوو باز نمی شود!

چند دلیل احتمالی برای این وجود دارد:

 • ممکن است قفل در گیر کرده باشد (شاید برخی لباس ها مانع شده باشند).
 • ممکن است مشکلی در برنامه ی ماشین لباسشویی وجود داشته باشد.
 • ممکن است ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نشود و درب ماشین لباسشویی قفل شود و مخزن پر از آب شود.

راه حل:

 • ریست کردن ماشین لباسشویی.
 • یک برنامه کوتاه اجرا کنید.
 • شلنگ تخلیه را بررسی کنید: اگر دستگاه تخلیه نمی کند، شلنگ تخلیه را از نظر گرفتگی بررسی کنید. پیچ خوردگی شلنگ تخلیه نیز می تواند بر چرخه شستشو تأثیر بگذارد.
 • با یک تعمیرکار باتجربه تماس بگیرید.

متوقف کردن ماشین لباسشویی دوو در اواسط برنامه

اگر گوشی تان داخل ماشین لباسشویی گیر کرده است یا پیراهن مورد علاقه تان را که باید شسته میشد را فراموش کرده اید و بیرون از شستشو گذاشته اید، تنها راه حل خاموش کردن ماشین لباسشویی می باشد، ولی از آنجایی که امکان باز کردن در لباسشویی در صورتی که تخلیه انجام نشود وجود ندارد این کار تقریبا غیرممکن است.

اما مدل های جدید دوو این مشکل را حل نموده و در جلو را حین شستن نیز می توان باز کرد و لباس های خود را به ماشین لباسشویی اضافه کرد.

ماشین لباسشویی دوو بو می دهد!

ماشین های لباسشویی به مرور زمان کثیف و کپک زده می شوند. همان بوی ناخوشایند سپس به لباس‌های ما منتقل می‌شود.

راه حل:

چگونه ماشین لباسشویی دوو خود را تمیز کنیم؟

 • 2 فنجان سرکه
 • یک چهارم فنجان بی کربنات (جوش شیرین).
 • یک چهارم فنجان آب

آب و جوش شیرین را در ظرف کوچکی با هم مخلوط کنید. این محلول را به محفظه مواد شوینده ماشین لباسشویی خود اضافه کنید.

سرکه را مستقیماً داخل مخزن ماشین لباسشویی بریزید.

داغ ترین تنظیم موجود در ماشین لباسشویی خود را انتخاب کنید و ماشین لباسشویی را روشن کنید. ترکیب سرکه و جوش شیرین هرگونه کپک را از بین می‌برد و بوی خوبی به ماشین لباسشویی شما می‌دهد.

نکته: این کار را هر 1 تا 2 ماه یکبار انجام دهید.

برق ماشین لباسشویی دوو مدام قطع می شود!

شاید قسمتی در موتور ایراد پیدا کرده باشد. شاید نشتی وجود داشته باشد، شاید بدلیل روشن بودن بیش از حد دستگاه، موتور بیش از حد گرم شود.

ماشین لباسشویی تکان میخورد!

اگر ماشین لباسشویی شما تراز نباشد ممکن است این مشکل برایتان پیش بیاید.

راه حل:

 • چک کنید که دستگاه تراز باشد.
 • اقلام سنگین مانند حوله و لباس های سنگین را به طور یکنواخت توزیع کنید تا یک توده سنگین به دور و اطراف چرخانده نشود.

چگونه خطای E8 ماشین لباسشویی را برطرف کنم؟

 1. دستگاه خود را خاموش و از برق بکشید.
 2. سنسور سرعت موتور را بررسی کنید.
 3. سیم کشی و اتصالات به سنسور را بررسی کنید.
 4. اگر موتور نمی چرخد خود موتور را بررسی کنید.

OE  در ماشین لباسشویی دوو چیست؟

کد خطای OE نشان می دهد که ماشین لباسشویی نمی تواند آب مصرفی خود را در طول چرخه شستشو تخلیه کند. ممکن است شلنگ تخلیه پیچ خورده یا فیلتر پمپ تخلیه مسدود شده باشد.