برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما نیاز به یک متخصص و کارشناس حرفه ای این امر نیاز دارید.

لوازم خانگی بوش با بالاترین استانداردها و با در نظر گرفتن کیفیت و طول عمر تولید می شوند، اما اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی بوش شما نیاز به تعمیر دارد، خدمات تعمیر ما برای کمک به راه اندازی مجدد دستگاه بوش شما در دسترس است.

متخصصان آموزش دیده و واجد شرایط و منتخب ما، تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را در خانه و یا در کارگاه ما تعمیر می کنند و بدون نگرانی بابت حمل و نقل و جابجایی ماشین لباسشویی تان کافیست با تیم ما تماس حاصل نمایید تا در عرض چند ساعت برای ارائه ی خدمات نیروی های خود را راهی منزل شما نماییم.

برخی از مشکلات لباسشویی بوش را خودتان می توانید بدون نیاز به تعمیر نیز برطرف کنید، برای این امر بخش پشتیبانی ما به شما کمک می کند تا انواع مشکلات رایجی را که ممکن است برای ماشین لباسشویی بوش شما رخ دهد حل کنید. پس کافیست با ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان ما استفاده نمایید.

سرویس و تعمیر لباسشویی بوش

بهترین مارک ها و مدل ها هم برخی از مواقع دچار نقص و ایراد می شوند، این یک امر طبیعی است و جای نگرانی نیست، اگر ماشین لباسشویی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد، تعمیرکاران ما با دارا بودن سرتیفیکیت از شرکت بوش مطابق با استاندارهای بوش سرویس و تعمیر لباسشویی بوش شما را انجام خواهند داد.

در واقع ما فقط افراد حرفه ای، متخصص و با اخلاق و محترمی را می فرستیم، آنها خوش قول بوده و به موقع در محل حاضر خواهند شد، تکنسین های مجرب ما تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را در اولین دفعه به درستی انجام خواهند داد.

مدیر مجموعه نظارت بر قیمت گذاری صادقانه و با انصاف، خواهد داشت و شما دیگر از این بابت نگرانی نخواهید داشت، تمامی خدمات ما دارای گارانتی می باشد و از قطعات اصل و اورجینال بوش استفاده می شود.

الان نیاز به تعمیر لباسشویی بوش  BOSCHخود دارید؟ اجازه دهید تکنسین های واجد شرایط ما خدمات تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما را سریع و کارآمد انجام دهند. همین الان با ما تماس بگیرید و ساعت حضور خود در منزل را به ما اعلام نمایید تا اعضای تیم ما در محل شما در همان ساعت حاضر شده و خدمات لازم را ارائه دهند.

تعمیر لباسشویی بوش

عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش

در برخی از موارد که مشکلات جزئی برای دستگاه شما پیش می آید، شما به سادگی با خواندن دفترچه ی راهنمای ماشین لباسشویی بوش  BOSCHعیب یابی کرده و اقدام به رفع آن نمایید.

اما در اغلب موارد برای عیب یابی لباسشویی بوش نیاز به فرد مجربی دارید که این کار را برای شما انجام دهد سپس در صورت خرابی قطعه آن را تعمیر و یا تعویض نماید.

آبگیری بیش از حد ماشین لباسشویی بوش:

دلیل این ایراد می تواند خراب بودن شیر ورودی ماشین لباسشویی باشد.

خاموش شدن برنامه ی در حال اجرا:

یکی از دلایل، گرم شدن بیش از اندازه ی آب می تواند باشد، شیرهای ورودی و خروجی را نیز باید چک کنید تا مطمئن شوید که امکان تخلیه ی آب وجود دارد.

در اغلب موارد خطای به وجود آمده نوشته می شود و شما با مراجعه به دفترچه ی راهنما می توانید دلیل این عیب را پیدا کنید و در صورت موفق نشدن کافیست با تیم ما ارتباط بگیرید.

صدا دادن ماشین لباسشویی:

اگر هنگام کار کردن ماشین لباسشویی بوش سروصدای زیادی از آن می شنوید امکان دارد که تسمه ی آن خراب شده باشد.

از ماشین لباسشویی آب بیرون میریزد:

دلیل این امر می تواند شل بودن محفظه ی پودر باشد، پس این قسمت از دستگاه را چک کنید تا مطمئن شوید که در جای خود قرار گرفته است.

یکی از دلایل نشتی آب می تواند پاره و یا کهنه شدن لاستیک در باشد، در اینصورت باید اقدام به تعویض آن نمایید.

مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی بوش

موقعی که ماشین لباسشویی شما خراب میشود و ایرادی پیدا می کند حتما با خودتان می پرسید که ماشین لباسشویی بوش من چه مشکلی دارد؟

مشکلات و خرابی های متداول ماشین لباسشویی بوش

در این بخش می خواهیم مواردی که باعث خراب شدن ماشین لباسشویی بوش می شود را بصورت مختصر نام ببریم:

 • ماشین لباسشویی نمی چرخد:

  دلایل زیادی می تواند باعث نچرخیدن ماشین لباسشویی بوش شما شود یا به اصطلاح دیگ داخلی آن حرکت نکند، چند مورد از مهم ترین دلایل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش می تواند این باشد که درب ماشین لباسشویی شما معیوب شده است، خرابی برد کنترلی موتور، شل یا پاره شدن تسمه ماشین لباسشویی، خراب شدن کیت باند کلاچ می تواند یکی دیگر از دلایل نچرخیدن ماشین لباسشویی بوش شما باشد، و در موارد نادر خرابی موتور ماشین لباسشویی نیز ممکن است باعث این اتفاق شود.

 • دکمه روشن خاموش معیوب شده:

  اگر پایه های کلید بر روی برد شل شود این احتمال وجود دارد که دکمه ی روشن خاموش ماشین لباسشویی بوش شما کار نکند، برای تعمیر این ایراد شما نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای و آشنا به مارک بوش نیاز دارید تا خدایی نکرده هزینه ی زیادی به بار نیاورد.

 • تسمه پاره شده:

  یکی از نشانه های پاره شدن تسمه در ماشین لباسشویی این است که دستگاه نمی چرخد و یا بوی سوختگی لاستیک می دهد، در این مواقع باید سریع ماشین لباسشویی خود را خاموش نمایید و با تعمیرکار ماشین لباسشویی بوش تماس بگیرید تا این مشکل را در عرض چند دقیقه رفع نماید تا شما عزیزان با خیال آسوده به نظافت و شستشوی خود در منزل بپردازید.
  تعویض تسمه ی ماشین لباسشویی هزینه ی زیادی نیز ندارد پس نگران این قضیه نباشید.

 • در ماشین لباسشویی بوش بسته نمی شود:

  اگر شما نیز به چنین مشکلی برخورد کردید اصلا به زور متوصل نشوید و سعی نکنید که با فشار در لباسشویی را ببندید، ابتدا از این مطمئن شوید که البسه ی داخل ماشین خیلی پر و بیشتر از ظرفیت نباشد، اگر اینگونه است کمی ماشین را خالی کنید تا فضای کافی برای بسته شدن در داشته باشد.

سپس چک کنید که جسم خارجی لای در گیر نکرده باشد، در غیر اینصورت احتمال دارد که دلیل بسته نشدن ماشین لباسشویی تان پاره شدن لاستیک در باشد یا شاید هم لولای در شکسته باشد، برای عیب یابی شما نیاز به یک متخصص و تکنسین حرفه ای لازم دارید تا ماشین لباسشویی تان را تعمیر کند.

زیرا معمولا  مشکلات و عیب های اینچنینی ماشین لباسشویی بوش را می توان به راحتی توسط یک تعمیرکار مجرب دستگاه بوش برطرف کرد بدون صرف زمان و هزینه ی گزاف.

عیب یابی و تعمیر لباسشویی بوش

تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل

برای راحتی و آسایش مشتریان عزیزمان خدمات در محل را در نظر گرفته ایم تا بدون دغدغه ی حمل و نقل و آسیب به ماشین لباسشویی شما این امر محقق شود، در خیلی از موارد نیز امکان جابجایی ماشین لباسشویی وجود ندارد بنابرین بهترین راه حل تعمیر ماشین لباسشویی بوش در منزل است.

برای تعمیر ماشین لباسشویی بوش کافیست با مجموعه ی ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت در منزل شما حاضر شده و اقدام به تعمیر خواهیم نمود.

پاسخ به سوالات متداول:

دکمه پاور را زدم اما بوق ممتد زد، علت چیست؟

اگر دکمه را برای مدت طولانی نگه دارید، یک بوق دوتایی شنیده می شود و ماشین لباسشویی روشن نمی شود. این امر مانع از شروع یک برنامه با دکمه پاور می شود.

خدمات تعمیر و تعویض شما گارانتی دارد؟

بله، ما با استفاده از قطعات اصل با بهترین کیفیت به شما ضمانت خواهیم داد. گارانتی خدمات ما شش ماهه می باشد.

علامت کلید چشمک زن در ماشین لباسشویی بوش به چه معناست؟

هنگامی که قفل کودک فعال می شود، علامت کلید در صفحه نمایش ظاهر می شود و تمام دکمه های ماشین لباسشویی غیرفعال می شوند. برای غیرفعال کردن قفل کودک، دکمه شروع را برای سه تا پنج ثانیه فشار دهید و نگه دارید.

خطای E18 در ماشین لباسشویی بوش چیست؟

E18 خطای ماشین لباسشویی، هنگامی که ماشین لباسشویی بوش شما گرفتگی در فیلتر، یا گرفتگی یا پیچ خوردگی در شیلنگ ورودی آب سرد را تشخیص دهد، خطای E18 را نشان می دهد و ماشین لباسشویی دیگر کار نمی کند و این ارور را نشان خواهد داد.

E25 در ماشین لباسشویی بوش چه مشکلی را نشان می دهد؟

پمپ تخلیه مسدود شده است، کد خطای E25 نشان می دهد که پمپ تخلیه مسدود شده است یا شل شده است.

E36 در ماشین لباسشویی بوش به چه معناست؟

خطای E6، E18 یا E36 تخلیه آب مشکل دارد این می تواند ناشی از خود پمپ تخلیه باشد. چطور میتوانم این ایراد را برطرف کنم؟ فیلتر پمپ تخلیه را تمیز کنید.